Lokalizacja GPS

Coraz częściej lokalizacja GPS wykorzystywana jest w wielu dziedzinach życia. W biznesie, decydując o sprawności, precyzyjności podejmowanych działań. Dlatego też warto sięgnąć po najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą usprawnić monitoring pojazdów. Nadajnik do samochodu jest rozwiązaniem, które wielu firmom transportowym i spedycyjnym ułatwi codzienną pracę. Jednak również przedsiębiorstwa handlowe będą zadowolone ze skuteczności działania, którą wyróżnia się każdy, proponowany przez nas mini lokalizator GPS do samochodu. Wszędzie tam, gdzie jednym z podstawowych działań biznesowych jest dotarcie do Klienta oraz zarządzanie rozproszoną i dynamicznie poruszającą się flotą – bez wątpienia sprawdzą się nadajniki GPS do samochodów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że doskonale zaprojektowana, odpowiednio wdrożona i efektywnie wykorzystana lokalizacja GPS jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla przedsiębiorców oraz firm transportowych, ale również służb mundurowych – m.in. policji lub wojska. Monitoring samochodu pozwoli im na bieżąco śledzić ruch pojazdów, jak również planować podejmowanie kolejnych działań. Ma to znaczenie zarówno ze względu na sprawną organizację codziennej pracy, podejmowanie interwencji w możliwie jak najkrótszym czasie, jak również z perspektywy zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa pracowników. Zarządzanie flotą samochodową oznacza bowiem zarówno możliwość stałego pozyskiwania informacji związanych z aktualnym położeniem pojazdów, jak również wszelkich danych uwzględniających informacje o stanie technicznym – m.in. o terminach zbliżających się przeglądów.

Dostarczane przez nas rozwiązania pozwolą Państwu na wdrożenie wielu korzystnych – tak ze względu na bezpieczeństwo i higienę pracy, jak i oszczędności ekonomiczne – zmian. Ponadto – propozycje, które dla Państwa przygotowaliśmy, są propozycjami w pełni elastycznymi, pozwalającymi na całkowite dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. To od Państwa zależeć będzie zakres wykorzystania nowoczesnych nadajników. Jesteśmy przekonani, że ich przyjazny interfejs, prosta oraz intuicyjna obsługa a także czytelność będą tym, dzięki czemu zarządzanie flotą samochodową okaże się sprawniejsze, prostsze, szybsze i przede wszystkim tańsze.

Informacja o lokalizacji pojazdu to podstawa każdej skutecznej akcji, nie tylko tej wojskowej.

Produkt umożliwia:

  • Szczegółową kontrolę przebiegów,
  • Raportowanie tras,
  • Monitoring pojazdów, ich położenia i prędkości,
  • Realizację planogramów, trasówek,
  • Alarmowanie o wyjeździe poza wyznaczony obszar,
  • Monitoring czasu pracy kierowcy i pojazdu.

Produkt doskonale sprawdza się w firmach handlowych z rozproszonymi siłami sprzedaży. Skutecznie obniża koszty funkcjonowania, jednocześnie zapewniając pracę działu handlowego zgodnie z przyjętymi standardami obsługi klienta. Planowanie i kontrola nigdy wcześniej nie były tak proste i skuteczne.

Dowiedz się więcej i sprawdź jak szybko zwraca się inwestycja w monitoring pojazdów GPS.